• دانلود فرم های مالی دانلود فرم های اداری دانلود فرم های پژوهشی دانلود فرم های آموزشی دانلود فرم های فرهنگی

  • استاد نام درس مشخصه ساعت کلاس
    خانم شاه حسینی اصول حسابداری 33 8-12 101
    خانم شاه حسینی حسابداری صنعتی پیش 34 13-15:15 101
    آقای فراز موسوی سنجش و اندازه گیری در تربیت بدنی 324 9:30-11 105
    آقای فراز موسوی مسابقات و اردوهای ورزشی 354 11-13:15 105
    خانم احمدی طراحی فنی ساختمان 205  8-15  کارگاه
     آقای اسکندری آسیب شناسی ورزشی 342 11-12:30 103
    آقای اسکندری  اناتومی و فیزیولوژی انسانی 355 14:15-16  103
     آقای اسکندری حرکت شناسی و بیومکانیک 323 8-9:30 103
     آقای اسکندری زبان تخصصی  343 12:45-14 103
    آقای سلمانیان روانشناسی کودک و نوجوان 361 14:30-16 109
     آقای سلمانیان یادگیری و اجرای مهارتهای حرکتی 345 16:30-18  109
     خانم سیاه منصوری ذخیره و بازیابی اطلاعات 126 11-13:15 107
     خانم سیاه منصوری آز نرم افزار گرافیکی 121 13:30-15 سایت1
    خانم سیاه منصوری  مباحث ویژه  122 15:30-17 سایت 1
    خانم شیرکوند  فیزیک الکتریسیته   13-15:15 102
     آقای کرمانی مبانی بیوشمی 353 9:30-11 102
      آقای کرمانی فیزیولوژی ورزشی  325  11-12:30 102
    خانم رحمانی شمس مبانی الکترونیک 119 8-9:30 105
    خانم رحمانی شمس کارگاه مبانی الکترونیک 120 9:45-12:45 105
    خانم رحمانی شمس  فیزیک الکتریسیته و مغناتیس  138 13:30-15  105
     خانم قایم منش مبانی ترسیم فنی راندو 206 8-10  104
     خانم قایم منش
    هدسه ترسیمی  206 10-12:30  104
     خانم قایم منش زبان فنی  208  15-17 104
    خانم عرب زاده روشهای آموزش در تربیت بدنی  352 8-9:30  106
    خانم عرب زاده  اصول سرپرستی در تربیت بدنی  341  9:30-11
    106
     خانم عرب زاده حرکات اصلاحی  326 13-14:30 106
    سلام
    سلام
    استاد نام درس مشخصه ساعت کلاس
    اقای کارخانه کاربرد کامپیوتر 3 35 8-12 سایت 2
    اقای کارخانه  کاربرد کامپیوتر  2  39  13-17 سایت2
    خانم سیاه منصوری ریاضی عمومی1 62 8-10:15 101
     خانم سیاه منصوری روشهای اماری  63 10:30-14 101
     خانم سیاه منصوری زبان ماشین و اسمبلی 113 14:40-18 101
     خانم تاجیک سخت افزار کامپیوتر 2 112 8-12 102
    خانم احمدی  درک و بیان معماری 2 212 13-17 کارگاه
     آقای مونسان تنظیم و شرایط محیطی1  214 13-15:15 107
    آقای مونسان آشنایی با معماری جهان 211 15:30-17 107
    آقای اسکندری تهیه و کاربرد  347  13-15:30 107
    آقای محمدی کارافرینی 348 13-15:30 103
     آقای محمدی حسابداری صنعتی 2  38 10:15-12:30 103
     آقای محمدی  حسابداری  شرکتهای 2 37 8-10:15 103
    خانم اخلاقی روشن حسابداری مالیاتی 36 13-15:15  102
     خانم اخلاقی روشن حسابداری  شرکتهای 1 133 15:30-17 102
    خانم شاهسون روستا1 228 12:30-15 105
     آقای عالی مکان متره و براورد 227 15-17:15 104
             
             
             
             
             
             
             
             
             
    سلامسلام
    سلام
    استاد نام درس مشخصه ساعت کلاس
     خانم اسلامی  حسابرسی 1 137 8-10:15 101
      خانم اسلامی مدیریت مالی  138 10:30-12:45 101
      خانم اسلامی حسابداری مالی  139  13:15-15:45 101
      خانم اسلامی زبان فنی 114 16-17:30 101
    خانم جعفری زبان پیش  175 8-10:15 102
     خانم جعفری زبان عمومی 147  10:30-12:45 102
     خانم جعفری  زبان عمومی  63  13-15 102
     آقای حسینی ورامینی ریاضی پیش 275  10-12:30 201
     آقای حسینی ورامینی  فیزیک پیش  277 13-14:30 105
     آقای حسینی ورامینی  مبانی کامپیوتر 268 15-17 سایت 1
    خانم قیطاسی اقتصاد خرد 143 8-10 202
     خانم قیطاسی روشهای آماری 144 10-12 202
    آقای رادمهر کلیات حقوق  148 13-15 103
    آقای رادمهر   حقوق تجارت 145 15-17  103
     خانم اخلاقی روشن حسابداری دولتی  141 13-15:15 201
      خانم اخلاقی روشن حسابداریشرکتهای 2  142 15:15-17:30  201
    خانم سعیدی کاربرد نرم افزار در معماری  415  8-12 سایت 2
    خانم قاضی حصاری مبانی الکترونیک 5 8-9:30 سمعی بصری
    خانم قاضی حصاری  کارگاه مبانی الکترونیک 6 10-12:30 کارگاه
    خانم رشمی ریاضی کاربردی 7 13:30-15:30 106
    خانم رشمی  آمار و احتمالات 8 15:30-17 106
    آقای طباطبایی  ایستایی 1 416  13-15 107
    آقای طباطبایی   ایستایی   422  15-17 107
    آقای عالی مکان متره و براورد 417 15-17:30 104
    آقای روشنک حقوق تجارت 109 15-17 109
             
    سلامسلام
    سلام
    استاد نام درس مشخصه ساعت کلاس
    خانم فانی ساختمان داده ها 9 8-12:30 102
    خانم فانی  شبکه های محلی 10 13-14:30  102
    خانم فانی  کارگاه شبکه های محلی  11 14:30-17 102
     آقای پناه فارسی عمومی 556  10:15-12:30 106
     خانم نفری  اندیشه های اسلامی 579 8-9:30 103
     خانم نفری   وصایا 579 9:10-10:10 103
     خانم نفری   اندیشه های اسلامی  581 10:30-12 103
     خانم نفری  دانش خانواده  582  13-14:30  103
    آقای مرادیانی نقشه برداری 410 13-17 109
     آقای روزبهانی اصول سرپرستی 583 15-17 202
    آقای شیرکوند اصول و کنترل بودجه 146 13-15 107
    آقای شیرکوند سرپرستی سازمان  50 15-17 107
     خانم عادلی تمرین معماری 1 412 8-12 کارگاه
     خانم عادلی تمرین معماری 2  418 13-17 کارگاه
    خانم احمدی آشنایی با معماری اسلامی1 419  8-10:30 104
    خانم احمدی  طراحی فنی ساختمان 421  11-17  104
     آقای مهدوی  فارسی عمومی  552 10:15-12:30 201
     آقای مهدوی   فارسی عمومی  551 13-15 201
    اقای رادمهر اخلاق اسلامی 578 15-16:30 101
    اقای رادمهر   اخلاق اسلامی  567 16:30-18 101
    آقای تاجیک وصایا 576 12-13 105
    آقای تاجیک  قرآن 577 13-14:30 105
     آقای روزبهانی اصول و کنترل بودجه  150 13-15 202
     آقای روزبهانی   سرپرستی سازمان  151  15-17 202
             
             
    سلامسلام
    سلام
    استاد نام درس مشخصه ساعت کلاس
    خانم پازوکی  زبان پیش  292 8-10:15 201
    خانم پازوکی  زبان عمومی 22 10:15-12-30 106
    خانم پازوکی   زبان فنی 559 13-14:30 106
    آقای دهقان  دانش خانوده 562  8-9:30 201
    آقای دهقان   دانش خانوده  563  10-11:30 سمعی بصری
    آقای دهقان  اخلاق اسلامی 561 13-14:30  سمعی بصری
    خانم سیاه منصوری  ریاضی کاربردی  23  8-9:30 103
    خانم سیاه منصوری   ریاضی پیش  110  10-12:30 202
    خانم سیاه منصوری   ریاضی عمومی 2  105 12:45-15 103
    خانم سیاه منصوری   ریاضی عمومی 1 106 15:30-17:30 108
    خانم قیطاسی  اقتصاد کلان  108  8-10 102
     خانم قیطاسی روشهای اماری  108  10-14 102
    خانم پازوکی ریاضی عمومی و آمار 303 8-10 108
     خانم پازوکی  فیزیک عمومی 305 10:30-12 103
    خانم پازوکی   فیزیک پیش 312  13-14:30 108
    خانم اسلامی مدیریت مالی 101 8-10:10 101
     خانم اسلامی حسابداری مالی 102 10:30-12:45 101
     خانم اسلامی زبان فنی  566 13-14:30 101
     آقای کمانکش ساختمان داده ها 21 8-12:30 سایت 2
      آقای کمانکش  ذخیره و بازیابی اطلاعات 20 13-15:30 سایت 2 
    خانم تیمور پور کارافرینی و پروژه 104 15-17:30 106
    آقای اصغری  حقوق تجارت 107 14-15:30 105
     آقای رهبری دفاع مقدس  19 15:30-17 102
    آقای روشنک کلیات حقوق 111 15:30-17 105
             
             
    سلامسلام
    سلام
    استاد نام درس مشخصه ساعت کلاس
     خانم شوری اصول حسابداری  121 8-11 102
      خانم شوری حسابداری صنعتی پیش  122  13-15:15 102
     آقای آباده حسابداری صنعتی  1  118 8-10:15 103
      آقای آباده حسابداری شرکتها 1 119 10:30-12:45 103
     آقای آباده  حسابداری دولتی 119  13-15:15 103
    خانم سیاه منصوری برنامه سازی پیشرفته  33  8-12:30 107
    خانم سیاه منصوری   سیستم عامل 34 13-14:30 107
    خانم سیاه منصوری  کارگاه  سیستم عامل 35 14:30-17 107
    خانم رمضان پور پایگاه داده ها 38  8-9:30 106
    خانم رمضان پور   از پایگاه داده ها 39 9:30-11 106
    خانم رمضان پور   شیوه 40 11-12 106
    خانم رمضان پور   شبکه های محلی 41 13-14:30 106
    خانم قجر بیگی کاربرد کامپیوتر2 113  8-12 سایت 2
    خانم کوهساری  مبانی الکترونیک 36  13-14:30 109
     خانم کوهساری کارگاه مبانی الکترونیک 37 14:30-15:30 109
     خانم کوهساری سخت افزار 43 8-12 109
    آقای موسوی تکنولوژی خودرو  108  14-15:30 108
    آقای موسوی  تکنولوژی  قدرت 2 57 15:45-18 108
     آقای بابازاده  اصول حسابداری 1    8-12 108
     آقای بابازاده  حسابداری صنعتی پیش   13-15:15 108
     آقای فتحی  ریاضی پیش 554 10:10-12:30 202
     آقای فتحی   زبان پیش 555 13-15:10 202
    آقای پور سیستانی  فیزیک پیش 553  8-10:15 201
     آقای پور سیستانی  ریاضی 7 55 10-11:30 201
             
             
    سلامسلام
    سلام
    استاد نام درس مشخصه ساعت کلاس
    خانم گنجی یادگیری واجرای مهارت های حرکتی 287 8-9:30 106
    خانم گنجی   حرکات اصلاحی 298 9:30-11 106
     آقای بیشمی فیزیولوژی ورزشی 300 13-14:30 108
      آقای بیشمی  تغذیه وورزش 301 14:30-16 108
      آقای بیشمی  اصول مربیگری 303  16-17:30 108
    آقای موسوی زبان فنی  58  8-9:30  
     آقای موسوی  استاتیک 61 13-15:30  
    آقای موسوی   نقشه کشی با کامپیوتر 59 15:45-18  
    آقای اردستانی  ریاضی عمومی 28 8-10  
     آقای اردستانی آمار و احتمالات  29 8-9:30  
    آقای حسین زاده فیزیک پیش  26  13-15  
     آقای حسین زاده  فیزیک الکتریسیته 27 10-12  
    آقای اسکندری سنجش و اندازه گیری  298  8-9:30  
     آقای اسکندری  اناتومی پیش 317 9:30-11  
     آقای اسکندری  حرکت شناسی 299 11-12:30  
    آقای اسکندری   کاربرد رایانه در تربیت بدنی 290 13-15:15  
     آقای اسکندری  کارافرینی 291 15:15-18  
             
             
             
             
             
             
             
             
             
    سلامسلام